top of page
Mint Patterns

Mirë se vini

Mirë se vini në KO BEAUTY. 

Këtu do të gjeni shumë stile dhe tendenca ikonike rreth thonjve që mund t'i rikrijoni lehtësisht në shtëpi ose në dyqanin tonë nga specialistët tanë.

KO BUKURI

Shikoni të shkëlqyera. Ndjeheni të mahnitshëm.

Image by Bryony Elena
Subscribe Form

Thanks for subscribing!

Shërbimet

Tek  KO BEAUTY  do të gjeni të gjitha shërbimet e bukurisë që ju nevojiten për një shkëlqim perfekt të bukurisë suaj natyrore

pedikyr manikyr

MANIKUR & amp; PEDIKUR

Manikyrët dhe pedikyrët përmirësojnë qarkullimin e gjakut, i cili është i rëndësishëm në reduktimin e celulitit, shtrëngimin e lëkurës dhe forcimin e muskujve – të gjitha këto mund të përmirësojnë pamjen e dukshme të duarve dhe këmbëve tuaja.

Dhe me ngjyrat e duhura mund t'i jepni dritë lëkurës tuaj.

Aplikimi i qerpikëve fals në një sallon

ZGJATIMI I QERIKEVE
& NGRITJA E QERIKEVE

Të dyja procedurat janë të njohura dhe të sigurta. Qerpikët tuaj natyralë ngrihen dhe përthyhen, duke i bërë ata të duken më të gjatë dhe sytë tuaj më të shndritshëm. Fijet zgjatuese u shtohen qerpikëve tuaj natyralë për t'i bërë ato më të plota, më të gjata dhe më të mahnitshme.

Trajtimi i vetullave

TATUZ ME VETULL & amp;
LAMINACIONI KËNA VETËLL

Të jesh në gjendje për të shijuar vetullat që duken më të plota Mungesa e densitetit të vetullave është diçka për të cilën shumë njerëz stresohen dhe shpesh çon në aplikimin e një grimi më të rëndë. Me një tatuazh vetullash, ju mund të arrini një pamje natyrale dhe vetulla që duken shumë më të plota, gjë që me të vërtetë shton formën dhe pamjen e fytyrës tuaj.

Shërbimet tona

DYERET TONA JANË HAPUR

Ju presim!

E martë - e shtunë 10jam-8pasdite

Modelet e flokëve

                       7/7  
           
DITË A E DOBËT
 MBËSHTETJE TELEFONORE

                                       Vetëm më e mira për klientët tanë.

                    NëKO BUKURI do të keni më të mirën 

   mbështetje që mund të ofrojmë 7/7 ditë të dobëta për të ndihmuar me 

        pyetje, për t'ju konsultuar me trajtimet më të mira që ju përshtaten

   dhe gjithmonë këtu për të rezervuar takimin tuaj.

bottom of page